WinDesign » O nás

O nás

WinDesign je součástí mezinárodní skupiny, které základy vznikly v polovině minulého století. Za víc jak 60 let jsme se stali v oboru zastínění oken světovou jedničkou a díky tomu máme nesrovnatelné výzkumné, vývojové a výrobní kapacity. Tyto plně využíváme k naplnění našeho cíle, být nejlepším dodavatelem na trhu z hlediska kvality výrobků a souvisejících služeb. Proto se soustředíme výhradně na vlastní produkty. U nás nenajdete nic mimo náš obor, jako jsou např. tapety, nábytek, pergoly, garážové vrata apod. V tom co děláme, jsme ale mnohem lepší než ostatní.

Výsledkem je esteticky vyladěný interiér, světelná pohoda, zdravé prostředí, ochrana soukromí při zachování výhledu ven, zabránění přehřívání v létě a úniku tepla v zimě.

Zajišťujeme pro Vás vše od výzkumu a vývoje, přes výrobu, až po finální montáž u Vás doma. Získáte tak zázemí a bezpečí mezinárodní společnosti v kombinaci s jistotou místního servisu. Z toho pro Vás plyne mnoho výhod, včetně výrazně delší životnosti našich výrobků i výhodnější ceny. Navíc pro Vás máme varianty a provedení, které jinde nenajdete.

To co nás výrazně odlišuje, je také systém práce našich designérů. Naši zákazníci jsou pokaždé příjemně překvapeni propracovaností tohoto sytému a kvalitou i formou informací, které získají pro svoje rozhodnutí. Promítají se do nich znalosti estetiky, designu, barev, práce s denním a umělým světlem, vlivu denního světla a prostředí na zdraví a dobrou náladu, ochrany před teplem v létě, únikem energie v zimě a energetické efektivity. Samotné představení jednotlivých typů zastínění je rovněž mnohem detailnější, podpořené množstvím plnohodnotných, funkčních vzorků, ze kterých získáte mnohem lepší představu o tom, jak konkrétní výrobek funguje a vypadá na Vašem okně. To vše ve srozumitelném a uživatelsky přátelském podání. Často se stává, že na základě těchto mnohem propracovanějších podkladů si zákazník vybere jiné, vhodnější provedení, než mu bylo doporučeno jiným dodavatelem, nebo než si sám představoval. Ve výsledku je to opravdu rozdíl. Na dlouhá léta. Ten lepší pocit z výsledku stojí za to.

Schůzka s designérem Vám ukáže nové možnosti a je přitom nezávazná a zdarma.Zákaznická linka zdarma

800 100 781

e-mail: info@windesign.cz